פסטיבל ספרות מוזיקלית. קפקא עכשיו! דורי בן זאב, יואב בר לב, אסף רוט ושלישיית עתר בפרפורמנס מוזיקלי מסחרר | הזמנת כרטיסים
7.6.2024
21:00
סטודיו אנט , שביל המרץ 2 תל אביב

פסטיבל ספרות מוזיקלית. קפקא עכשיו! דורי בן זאב, יואב בר לב, אסף רוט ושלישיית עתר בפרפורמנס מוזיקלי מסחרר

לפני מאה שנה בדיוק, בחודש יוני 1924 הלך לעולמו אחד מגדולי הסופרים של המאה העשרים.

דורי בן זאב, שלישיית עתר ונגן כלי ההקשה אסף רוט מגישים לכם ערב מהפנט של מילים וצלילים במסגרת פסטיבל ספרות מוזיקלית. בחלקו הראשון של המופע: אילתורים שנונים לפסנתר כלי הקשה וקריין בעקבות קובץ המכתבים "מכתבים אל מילנה" בתרגומו של יונתן ניראד. התכתבות סוערת של קפקא עם אישה צ'כית שהפכה לרומן סוער שלא זכה למימוש, מכתבים המכילים פיסות וקרעים מכל אישיותו ועולמו של קפקא כמו גם הרצון לחלוק את ייסוריו ותשוקותיו עם נפש אחרת.

במרכז הערב: הגלגול, נובלה מאת פרנץ קפקא אשר זכתה למעמד אלמותי בתרבות האנושית של העידן המודרני. הסיפור הפנטסטי  זכה לאינספור גירסאות בימתיות והצית את דמיונם של קוראים, בימאים, מחזאים ומלחינים במאה שנות קיומו. אנו גאים להגיש לכם פרפורמנס מקורי של היצירה בקריאה ומשחק של דורי בן זאב ובנגינת שלישיית עתר בפסנתר כינור וצ'לו. עיבוד הטקסט למופע: המשוררת חמוטל בר-יוסף. עיבוד מוזיקלי: עפר שלי.

מבצעים: דורי בן זאב, יואב בר-לב: קריאה, אסף רוט: כלי הקשה, עפר שלי: פסנתר, טניה בלצר: כינור, אנטון אנדריב: צ'לו

כרטיסים: 90 שח במכירה מוקדמת, 100 ביום המופע, 75 מחיר הנחה לרוכשים שני מופעים ומעלה בפסטיבל, לסטודנטים, אזרחים וותיקים, מפונים ותושבי תל-אביב בהצגת תעודה.

מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן