13.3.2018
19:30
היכל התאטרון מתנ"ס מגדל העמק

מירי מסיקה

מירי מסיקה בהופעה מיוחד במסגרת אירועי יום האישה במגדל העמק-  "אלוהי הדברים הקטנים"  


מירי מסיקה מגיעה במופע חדש עם שירים מאלבומה החדש ולהיטים מכל האלבומים- מלך, באה אליכם, לשם,  אף אחת, עכשיו אתה חוזר בחזרה, ממי,תשים תשים, אלוהי הדברים הקטנים, חייאתי ועוד. בעיבודים חדשים, בסאונד ותאורה ייחודים ובהופעה עוצמתית ומרגשת.

כיום, עשור מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי, הפכה מירי מסיקה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ אשר קיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות הטובות והמוערכות בישראל.

מן הביקורות:

"אלבום מעניין, עם הפתעות מיוחדות, בלתי צפויות ומרעננות ששומרות על רף הסטנדרטים הגבוהים שהציבה לעצמה בו עומדת בכבוד ובחרדת קודש." ( דודי פטימר, מעריב)

"עם הפקה מדויקת ומוטיבים אתניים, "אלוהי הדברים הקטנים" עשוי להיות האלבום הכי טוב של מירי מסיקה." ( אסף נבו, ישראל היום)

"האלבום הכי חשוב שלה עד כה. אולי גם הכי טוב שהקליטה. הוא יפה עד כאב. בעיקר מפני שהיא מתחברת בו, ללא פילטרים כמעט, למהות שלה כאמנית וכזמרת, כאדם, כאישה וכאם. היא מאופקת, שקולה וממוקדת, מדויקת, מזוככת ומזוקקת." (עמוס אורן, הבמה)

לא מופרך להגיד שמדובר באחד האלבומים הטובים בקריירה שלה, אולי הטוב ביותר מאז הראשון. מסיקה היא לא רק הקול העוצמתי שלה, היא גם זיקית שמסוגלת להשתלט על מגוון רחב של סגנונות.." (נדב מנוחין, וואלה!)

מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן