10.12.2021
10:00
מועדון לחבר- מקום של תרבות

סדנא ללימוד צילום בסמארטפון - עם עידו איז'ק


"מצאתי את התחום שאני מצוין בו – הצילום בנייד. תיעוד אמיתי, לא מבויים, חי, זמין, אותנטי, זמין ומהיר של רגעים ייחודיים. כשאתה מוצא את מה שאתה הכי טוב בו מכולם אתה יכול לחולל קסמים. "תמיד אני אומר לאנשים שאם הסמארטפון הייתה אישה, הייתי מתחתן איתה (:"  


סדנא לצילום בסמארטפון- 2 מפגשים:

מפגש ראשון - 10.12 בשעה 10:00, 120 דק'

פורטרטים- כיצד לצלם פורטרט בצורה טובה? שימוש בפונקציית מיקוד חי על מנת להבליט את המצולם מהרקע, משחק של פילטרים על מנת להעצים את התמונה והכי חשוב – איך לגרום להוצאת רגש מהמצולם?

סלפי- כיצד מייצרים סלפי דרמטי? או סלפי זוהר? צילום סלפי מושלם תוך הסבר על עיבוד התמונה זוויות נכונות ובחירת תאורה נכונה נוף וטבע, שימוש נכון בעדשות הטלפון בדגש על קומפוזיציה נכונה ובחירת מקור האור לקבלת תמונה מושלמת.

דקומנטרי- כיצד לצלם צילום דוקו מושלם? כיצד לגשת לאנשים? מזון- שימוש נכון בעדשות הטלפון בדגש על קומפוזיציה נכון ובחירת מקור האור לקבלת תמונה מושלמת.

תנועה- כיצד להקפיא את הרגע? שימוש בפונקציות מקצועיות במצלמה. טריקים איך לצלם תנועה על מנת לתפוס את הרגע המושלם?


מפגש שני - 17.12 בשעה 10:00, 120 דק'

אני מאמין שבכל אחת ואחד מאיתנו מצוי יצר המקוריות והחשיבה מחוץ לקופסה. במפגש זה אתן דוגמאות לחשיבה יצירתית ואיך להסתכל על מה שאנחנו רואים בצורה שונה .

טקסטורות ואדריכלות- צילום מבנים באילו עדשות נכון לצלם ואילו זוויות? איך להוציא חתיכה מהשלם ולגלות עולם אחר?

וידאו- בוידאו נלמד איך לצלם וידאו בצורה הטובה יותר תוך הסברים על כלים בטלפון שיעזרו לנו. נשים גם דגש על צילומי סלאו מושיין כלומר צילום בפוקנציה איטית.

תאורה- הדבר הכי חשוב בסופו של יום זו התאורה. ישנם מקורות אור שונים כאשר אם נאיר את אותו האובייקט בצורות שונות, כל צורה תספר סיפור שונה על אותו אובייקט. לא חשוב אם מדובר בתמונה של אדם, מנה של אוכל, או בניין. 

עריכות סטילס / עריכות וידאו- איך תפיקו את המירב מכלי העריכה שיש בסמארטפון. רפרנס ליוצרי תוכן מצולם מהעולם כהשראה ורעיונות להשגת תוצאות מקסימליות באמצעים פשוטים יחסית


עלות הקורס: 690 ש"ח

מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן