14.7.2016
22:30
אוזןבר

Full Trunk

במסגרת פסטיבל הבלוז:

פול טראנק הם, ללא ספק, אחד הדברים החמים שקורים בשנים האחרונות מתחת לפני השטח.

עם מאות הופעות ברחבי הארץ כולל שלל במות פסטיבלים (אינדינגב, ימי סטודנט וכו'), קהל מעריצים ההולך וגדל בכל רחבי הארץ, שני אלבומים ושלל שיתופי פעולה רבים בתחום המוזיקה.

בקיץ 2014, חצי שנה לאחר יציאת האלבום הראשון ותוך כדי מבצע צוק איתן, התחילו חברי הלהקה להקליט את אלבומה השני – Time For Us To Move.

הגורם המפתיע באלבום השני הוא השילוב אשר עשתה הלהקה בין סאונדים וצלילים מעולם הרוקנרול והבלוז המערבי עם אלמנטים ומקצבים מזרחיים, שהיו מזוהים עם חברי הלהקה עוד מהבית.

השיר Time For Us To Move נכתב לאחר מבצע צוק איתן, אחרי שסולן הלהקה גל ניסמן התאהב בבחורה יפה (שלימים הפכה להיות בת זוגו) מקיבוץ ניר עם שבעוטף עזה. המפגש של גל עם המציאות היום יומית בחייהם של תושבי עוטף, כזה אשר כולל פחד, ייאוש אבל גם תקווה, הוליד את מילותיו של השיר, אשר נכתב מנקודת מבט של תושבי "חוטף" עזה, אשר מבקשים להשמיע את מצוקתם היום יומית ורוצים להעלות את הנושא לסדר היום ולא רק בתקופות מלחיצות. השיר הפך בהופעות להיות המנון.

המוזיקה המקפיצה של הלהקה, בשילוב עם כריזמה ממגנטת, אנרגיות חייתיות והקשר החם והבלתי פוסק עם הקהל, הופכות את ההופעה לחוויה שלא משאירה אף אחד אדיש.

הרביעייה מורכבת מגל ניסמן- גיטרות ושירה, אריאל קשת- קלידים, עופר ויינר- בס, יותם אלעזרי- תופים.

מופע עמידה

55 ש"ח במכירה מוקדמת

60 ש"ח בקופה בערב המופע

מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן