18.10.2018
20:30
אוזןבר

35 שנה ל-Lets Dance


ערב מחווה מיוחד לדיויד בואי. בציון 35 שנה לאלבום שהביא את בואי להצלחה המסחרית הגדולה ביותר שלו - Let's Dance, שיצא בשנת 1983.

השירים מתוך האלבום - "Let's Dance", "Modern Love"  ו "China Girl", היו ללהיטים הגדולים של שנות ה 80. קליפים שצולמו לשירי האלבום זכו להצלחה גדולה, ומשודרים עד היום בערוצי המוזיקה. שיר הנושא הגיע למקום הראשון במצעדים של מדינות רבות בהן ארצות הברית, אנגליה, ונורווגיה, והאלבום כולו הגיע לראשי מצעדי המכירות במדינות סביב העולם. בישראל זכה דייוויד בואי בתואר זמר השנה של רשת גימל,  והשיר  "Modern Love" נבחר לשיר השנה. (למקום השני הגיע השיר Billie Jean של מייקל ג'קסון).

הקריירה המוזיקלית של בואי, שנפרסה על פני כחמישה עשורים, זכתה להוקרה בזכות שילובי תחומי אמנות שונים ביצירתו, בסגנונות מוזיקליים רבים ובשילוב אלמנטים חזותיים פורצי דרך בהופעותיו. יצירותיו התפרסו על יותר מסוגה מוזיקלית אחת. הדרך שבהּ גילם אישיויות שונות, העניקו לו בתקשורת את הכינוי "הזיקית של הרוקנ'רול".

כעת, 35 שנה לאחר צאת אלבום המופת, יעלו על בימת האוזןבר כמה וכמה הרכבים, לתת כבוד לאלבום ולאומן הכל כך חשוב ואהוב. באירוע יבוצעו שירים מתקופות שונות של דיויד בואי בדגש על האלבום  Let's Dance.

בהשתתפות: ג'וני שועלי, עמירם עייני, אמיר גבריאל, זהר גינזבורג, סער בדישי, אפרת כהן, מאיה רוטמן, טל אורנן, לירון בן שמעון, שחר עמית ועוד.

בסיום הערב – מסיבת דיויד בואי עם DJ אמיר אשר. הקהל שיגיע למופע, מוזמן להשאר גם למסיבה.

מחיר: 65/75 ש"ח.

מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן