15.10.2021
19:00
מפגש ZOOM

Spoken Posts - SandBox

במהלך 2019 קיימתי כמעט בכל חודש מפגשי ספוקן פוסטס. מפגשים אלו הם העמקה ושיחה פתוחה על פוסטים שכתבתי במהלך החודשים האחרונים.  המפגשים  נכנסים קצת יותר לעומק בנושאים שונים ומגוונים של "פילוסופיה עסקית". פוסטים כמו "האלגוריתם של ההצלחה" , "חוכמתו של שרלוק הולמס והעסק שלכם", "יצירתיות וחשיבת רשת", "אינטאיציה" ועוד. כל אחד מהפוסטים האלו הוא עולם ומלואו, ואפשר להתפלסף ולדון עליהם כמה שעות טובות. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים במפגשים!

השנה, בעקבות העובדה שנחשפתי לכוחום המופלא של מפגשי זום, החלטתי להעתיק את הפורממט לדיגיטל, לאפשר ליותר אנשים להשתתף, וכמובן להינות מהקלטות של המפגשים (מה שלא היה בפעם הקודמת). 

כל המפגשים הם מפגשי "סלון" אינטימיים יחסית, שבכל אחד מהם אני בוחר את אחד הפוסטים (שכתבתי ושאכתוב במהלך השנה), ופשוט נכנס איתם יותר לעומק.אני מסביר אותו לעומקו ונותן דוגמאות, ומשם פשוט מתפתחת לה שיחה זורמת ואינטליגנטית בין כל המשתתפים.  עולות שאלות, ניתנות תשובות, ונוצרת שיחה אינטליגנטית ומעניינת. סוג של Dead Poets Society של פילוסופיה עסקית.

זה לא מיזם למטרות רווח כספי, אלא רק לנשמה, לחברותה ולעניין. אז השתתפות היא במחיר ממש סמלי של 350 ש"ח שמאפשרים כניסה חופשית לכל המפגשים שמתקיימים במהלך השנה (אם פספסתם הכל זמין גם כהקלטה). 

המפגשים מתקיימים אחת לחודש (תאריכים מדוייקים ישלחו עם ההרשמה). הפוסט שנדבר עליו יהיה הפתעה (צריך שיהיה מעניין לא?!). כל מפגש הוא כשעתיים. 


אלו תאריכי המפגשים (רשמו ביומנים) - ניתן לצפות במפגשים מתאריכים שכבר עברו במידה והצטרפתם במהלך השנה :המפגשים מתקיימים בזום בשעה 19:00-21:00 שעון ישראל. 

8/2/2021
1/3/2021
4/4/2021
2/5/2021
1/6/2021


השנה זו גם עונת ה sandBox (ארגז החול), כך שאני ארשה לעצמי (ולנו) לעסוק העוד נשואים מגוונים כגון טכנולוגיה, חינוך, הורות, זוגיות, כלכלה ועוד... פשוט לפץוח את הראש, להציג מודלים חדשים, ולייצר חשיבה חדשה. 

* רכישת כרטיס היא גם אישור להרשמה לרשימת התפוצה שלי (לקבלת עדכונים שוטפים על מועדי המפגשים ותכנים שונים. ניתן לבצע הסרה מהרשימה בכל רגע)


מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן