3.4.2017
20:00
היכל מנורה מבטחים יד אליהו תל אביב

המעמד הגדול - תשע"ז

"המעמד הגדול", הינו האירוע השנתי המרכזי של קהילות חסידי חב"ד ליובאוויטש בארץ ישראל, שנערך זו הפעם ה-16 במספר, לכבוד יום הבהיר י"א ניסן - יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר שליט"א מליובביץ' מלך המשיח.


במשך השנים איחד תחת קורת גג אחת למעלה ממאתיים אלף איש(!) בהיכלי האירועים ובאצטדיונים הגדולים ביותר בארץ: פארק הירקון, אצטדיון בלומפילד רמת גן, אצטדיון וסרמיל באר שבע, היכל ארנה חולון, והשנה כמו גם במשך שנים רבות בהיכל המיתולוגי "יד אליהו" תל אביב-יפו.


הערב מאורגן בשיתוף פעולה של מוסדות חב"ד הרשמיים בישראל, ומארח מידי שנה את גדולי רבני חב"ד, משפיעים, אישי ציבור לצד שלוחים ומרצים רמי דרג מהארץ ומהעולם המנהלים דיון לליבון הסוגיות המהותיות של קהל החסידים, תוך שהם מלהיבים את הציבור להוסיף ולהתחזק במסר ובשליחותו העכשווית של הרבי מלך המשיח: להכין את עצמנו ואת סביבתנו לקבלת פני משיח צדקנו.


בשלושת השנים האחרונות נערך האירוע במתכונת חדשנית אותה מגבשים חברות ההפקה המובילות בתחום, המרכיבות לערב זה את מיטב היכולות הטכנולוגיות, לצד הפקת תכנית אומנותית במופע מוזיקלי ייחודי המבוסס על אוצר הנגינה החב"דית בביצוע הרכב מוזיקלי מנצח, מה שבהחלט הפך את "המעמד הגדול" לאירוע המושקע והמבוקש ביותר בקרב חסידי חב"ד בארץ הקודש.

____

"המעמד הגדול" ייערך יום שני, ז' ניסן תשע"ז, 03/04/2017

היכל מנורה מבטחים - "יד אליהו" תל אביב

פתיחת שערים: 19:00 תחילת האירוע: 20:00


יש להדפיס את הכרטיסים. לא תתאפשר כניסה ללא כרטיס מודפס!!!


מחירי כרטיסים:

יציע 30 ש"ח, אולם 40 ש"ח, vip שורות ראשונות 60 ש"ח.


יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.


מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן