8.3.2017
20:00
אוזןבר

מיקה הרי


מיקה הרי עם ערן ויץ והדר נויברג במופע טרום השקה לאלבום - ׳When Morning Comes׳

חגיגת יום האשה

מיקה הרי, זמרת/יוצרת מהפנטת בקולה ובנוכחותה, קול עמוק הממריא בעוצמה ברגע אחד ועדין במשנהו, מרגיע.

יחד עם מיקה על הבמה, המפיק והגיטריסט ערן ויץ, והחלילנית הדר נויברג שגם אחראית לעיבודים באלבום.

המפיק הניו יורקי הנודע מאט פירסון, שהפיק את האלבום אומר "מיקה היא אמנית נדירה שחוצה ז׳אנרים וקטגוריות ועם זאת מרגישה מוכרת לגמרי.״

מאט שעבד עם רבים וטובים, מפאט מת׳יני ועד ג׳יין מונהייט, מוסיף שהמקוריות של מיקה מהדהדת לאלו של ג׳וני מיטשל וקייט בוש.  ״הקול הייחודי והחיבור הרגשי של מיקה מושכים מיד את המאזין פנימה, והיכולת המדהימה שלה לספר סיפור טקסטואלית ומוסיקלית משאירה אותי קרוב ומסוקרן.״

ערן ויץ בגיטרה ושירה, מלחין ומפיק עם מיקה, לאחרונה הפיק את אלבומו האחרון של גידי גוב והלחין את השירים לאלבום החדש של חוה אלברשטיין.

הדר נויברג, חלילנית וירטואוזית הזוכה להצלחה בינלאומית (בביקור מיוחד מניו יורק) הקליטה עם מיקה בניו יורק וכתבה את העיבודים לאלבום. הדר הלחינה עבור מיקה את "יער הגשם" למילותיה של רחל שפירא.

יחד הם יוצרים מופע מרגש ועשיר, המשלב שירים מקוריים באנגלית ובעברית, לצד שירים חדשים ממיטב הכותבים, יוני רכטר, רחל שפירא, עומר קליין ואחרים, שנכתבו עבור מיקה, בתיבול גרסאות קאברים מהפנטות לשירים אלמותיים וגדולים מהחיים (מחווה אלברשטיין ועד Blood Sweat and Tears).

לאחרונה הוחתמה מיקה בלייבל הצרפתי הנודע BMG France ואלבום הבכורה שלה עתיד לצאת ברחבי אירופה לקראת סתיו 2017!

לאחר סדרה של הופעות בית מוצלחות ומלאות עד אפס מקום ברחבי הארץ, זוהי הזדמנות מיוחדת לחוות את הטריו האקוסטי הוירטואוזי הזה, רגע לפני היציאה לדרך באירופה.

מחיר: 55/60 ש"ח.

מכירת הכרטיסים באינטרנט סגורה. למעבר לאתר ticks.co.il לחץ כאן