מכירת כרטיסים לבתי קולנוע

מערכת מכירת כרטיסים לבתי קולנוע און ליין מאפשרת לרוכשי הכרטיסים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. יתרונות אלו למעשה הם נחלתם גם של מפיקי או מנהלי האירוע שלשמו מבקש הלקוח לרכוש כרטיס. מערכות אלו למעשה מציעות למכירה כרטיסים לכל סוגי האירועים, המופעים, ההצגות וכן הלאה. מבחינת מפיקי האירוע המערכת מציעה ביצוע של מכירה ישירה לקהל הלקוחות דרך עמוד מכירה אינטרנט שהותאם מראש לאופי האירוע בתוך דקות ספורות ומבלי הצורך ברקע מוקדם או ידע טכני בנושא.

מכירת כרטיסים לבתי קולנוע

יתרונות עבור רוכשי הכרטיסים ובית הקולנוע

יש להגדיר את הסוג של הכרטיסים שעומדים לרכישה, את הכמות שלהם ורמות המחיר שבהם מוצעים, ובזאת למעשה הכנתם לעצמכם עמוד מכירה. הרוכשים מצידם נדרשים להגיע אל מקום האירוע, או אל בית הקולנוע במקרה של מכירת כרטיסים לבתי קולנוע עם כרטיס אשר מכיל בר קוד שנשלח בדואר האלקטרוני אל הלקוח ובהודעת סמס אל הטלפון הנייד. גם כאן מדובר בתהליך שאורך מספר שניות בסך הכול. שימוש בטכנולוגיה זו, מעניק ללקוחות אפשרות רכישה זמינה של כרטיסים דרך הטלפון הנייד מבלי להדפיס דבר.

קידום מכירת הכרטיסים ברשת האינטרנט

לאחר שמפיקי האירוע יצרו לעצמם את דף המכירה, יהיה צורך לעבור לשלב הבא ולהשקיע בפרסום הדף ובהפצתו בקרב קהל הלקוחות המתאים. בין השאר חשוב לדאוג לקידום העמוד במנועי החיפוש על מנת לוודא כי ניתן יהיה להגיע אליו בצורה קלה ונוחה. בנוסף יהיה צורך לפרסם את דף המכירה ברשתות החברתיות ובכלל ברחבי הרשת כולה. בזאת למעשה מסתכם מרבית התפקיד של מארגני האירוע, כאשר המערכת עצמה היא זו אשר לוקחת פיקוד ודואגת לבצע את כל העבודה לאחר מכן בכוחות עצמה ועל הצד הטוב ביותר.

תכנון ובנייה

באמצעות מערכת מכירת כרטיסים לבתי קולנוע ולמופעים און ליין ניתן בנוסף לשלוח למוזמנים הזמנות אישיות, כך שכל הזמנה כזו תישלח לצד קישור ייעודי שהחל מרגע פתיחתו, הוא יציג אך ורק את פרטי המוזמן מבלי אפשרות העברה אל גורמים אחרים. מערכות אלו מתוכננות בצורה גמישה ומאפשרת בנייה של עמוד מכירה בעמוד האינטרנט הרלוונטי. העמוד יכלול מאפיינים שונים כמו בחירת שדות ואלמנטים גראפיים.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למכירת כרטיסים לבתי קולנוע?
השאר פרטים ונחזור אליך

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה