מערכת רישום לכנסים

כאשר מארגנים כנס או אירוע, עומדים בפנינו לא מעט אתגרים. אנחנו רוצים ליצור את האירוע או הכנס המוצלח ביותר בתקציב הנתון לנו. יש לנו הרבה מאוד פרטים קטנים שעלינו לדאוג להם בקפידה, ואחד מהם הוא כל תחום הרישום לכנס. מערכת טיקס מסייעת למארגני כנסים להתנהל באופן מקצועי, מסודר ויעיל שיהפוך את הליך הרישום והכניסה למהירים ומהנים במיוחד. המערכת מבוססת על רישום דרך אתר אינטרנט יעודי ומותאם אישית לצרכי הכנס.

מערכת רישום לכנסים

מערכת רישום המותאמת לכנס שלכם

המערכת מאפשרת לכם לתכנן בצורה מקצועית את האירוע ולהתאים אותו אל קהל המוזמנים שעומדים להגיע. בנוסף, תוכלו לבנות בתוך דקות עמוד רישום לאירוע המותאם לצרכי החברה המכיל את שם האירוע, באנר, מקום, תאריך ופרטים רלוונטים נוספים.

כרטיס חכם ישירות לסמארטפון

בתום תהליך הזדהות והרשמה מהיר במיוחד ישלח אל הנרשם סמס ובו כרטיס דיגיטלי. הנרשם יוכל להגיע עם הכרטיס ששמור אצלו בטלפון הנייד או להגיע עם כרטיס שהדפיס בבית. מעבר לחסכון בנייר אנו מאפשרים לנרשמי הכנס לבצע רישום מכל מקום ללא תלות במדפסת או במחשב זמין.

כלי ניהול מתקדמים לכנסים

מערכת הרישום לכנסים מאפשרת ליצור סוגי קבוצות וכרטיסים ברמות מחיר שונות ולמקד כל אחת לקהלי יעד שונים. בנוסף כלי הפילוח יסייעו לכם לבדוק את מידת היעילות של כל אחד ממקורות ההפצה או הפרסום שלכם לכנס ובכך להגדיל משמעותית את הרווחיות מנרשמי הכנס.

השימוש בטלפונים חכמים בשנים האחרונות מאפשר לבצע מגוון פעולות מתקדמות ובינהם גם רישום לכנסים. ע״י שימוש בטופס ייעודי ומותאם לכנס שלכם תוכלו להציע ממשק המותאם לסלולר שיאפשר להרשם לאירוע גם מטלפונים חכמים מכל מקום ובכל זמן.

רשימת מוזמנים

דרך ממשק הניהול של המערכת תוכלו לשלוח הזמנות אישיות לכנס שאינן ניתנות להעברה. כל הזמנה אישית מכילה לינק ייחודי שבעת פתיחתו יכיל את פרטי המוזמן. ניתן לשלוח הזמנה עם קישור לכרטיסים חינמיים או בתשלום.

רישום לאירוע חינמי או בתשלום

בכנסים בהם נדרש תשלום מתבצעת סליקת אשראי דרך האינטרנט ובכך נחסך הצורך בהפעלת קופות במהלך האירוע. הסליקה במערכת מאובטחת בתקן PCI1 ותאפשר לנרשמים שלכם לשלם מראש על האירוע אליו נרשמו ללא חשש.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת רישום לכנסים?
השאר פרטים ונחזור אליך

מערכת רישום לכנסים

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה