מכירת כרטיסים להופעות

כל מי שמארגן הופעה מבין את החשיבות במכירה מסודרת ומוצלחת של כרטיסים. בעזרת טיקס המערכת למכירת כרטיסים להופעות כבר אין צורך לעבוד קשה, לפענח נתונים או לרדוף אחר מוזמנים וניתן לחסוך בזמן ואמצעים. המערכת מאפשרת להגדיר תתי קבוצות של לקוחות ולהתאים להם את מחיר וסוגי הכרטיסים באופן אישי, כך שניתן לצפות בסטטיסטיקות ולקבל פילוחים יותר ממוקדים ואף בזמן אמת מבלי לאבד זמן יקר וכמובן שגם לקבל החלטות ניהוליות לגבי המשך המכירות, כך שאם צריך ניתן להחליט שמשהים את המכירה או משנים את עלות הכרטיס.

מכירת כרטיסים להופעות

תכנון מקצועי

מערכת מכירת כרטיסים להופעות - טיקס, מאפשרת לתכנן את הכרטיסים להופעה באופן מקצועי ומותאם לקהל היעד ולקלוט רשימות מזומנים. המערכת שולחת באופן אוטומטי את ההזמנה, כל שנותר למארגן ההופעה הוא רק להחליט היכן לפרסם את דף המכירה. ברגע שהלקוח רואה את ההצעה הוא יכול לרכוש את הכרטיס באופן מהיר, מבלי להשאיר משימה זו לאח"כ ומכאן לשכוח ממנה וזאת כיוון שהרכישה נעשית באופן מקוון ומהיר, מבלי שעולה הצורך להוריד תוכנה ואפילו מבלי להיות מחוברים למדפסת וזאת כיוון שהכרטיס שנרכש הנו דיגיטלי.

שליטה מלאה על הכרטיסים

יתרון נוסף נוגע לעובדה שהמערכת מסייעת בניהול המכירה והיא מאפשרת גמישות, כך שבהתאם לסטטיסטיקות המתקבלות און-ליין ממשק הניהול ניתן להחליט אלו שדות להשאיר ואלו להוריד, איזה עיצוב לבחור וכדומה- כך שדף המכירה מותאם ככול הניתן לאירוע הפרטי שלכם. יתרון נוסף טמון בכל שהמערכת מאפשרת משיכה והטמעה של נתונים וביצוע פעולות ניהוליות הנדרשות למכירת הכרטיסים לאירוע דרך ממשק נוח.

כניסה חלקה ואלגנטית להופעות

רשימת המוזמנים מסונכרנת באופן אוטומטי עם האפליקציה של הסדרן, כך שגם ללא חיבור לחשמל או לאינטרנט הסדרן מזהה את המוזמן ואת הכרטיס הדיגיטלי ומכאן שאופי הכניסה להופעה יותר מהיר, אלגנטי ומסודר.

לסיכום, ניתן לומר שהצלחת אירוע אינה תלויה רק בתוכן של האירוע אלא גם בשלבים המקדימים- בהיענות של הקהל, ועל מנת לסמן וי גדול במשימה זו מוטב לדעת שיש עזרה. מערכת מכירת כרטיסים להופעות - "טיקס" מסייעת להגדיל את חשיפת הלקוחות, מייעלת את תהליך הרכישה ומסייעת להצלחת תהליך רכישת וזיהוי הכרטיסים בהופעות.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למכירת כרטיסים להופעות?
השאר פרטים ונחזור אליך

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה