מכירת כרטיסים למסיבות

טיקס היא מערכת אינטרנטית מתקדמת למכירת כרטיסים למסיבות. בין אם אתם מפיקי מסיבות עתירי נסיו ובין אם רק נכנסתם לנישה יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם.

מכירת כרטיסים למסיבות

כבר ממזמן כבשה מכירת הכרטיסים את האינטרנט. כיום ניתן למצוא מגוון אתרי אינטרנט שונים אשר מציעים שירותי מכירת כרטיסים למסיבות ולאירועים שונים. מדובר באתרים שפועלים על בסיס מערכות מתקדמות ומשוכללות מאד. כל אתר כזה מציע שלל כרטיסים עבור מסיבות, הצגות, אירועים אומנותיים, כניסה למוזיאונים ולאירועי ספורט. מי שדואג להפצת המידע בנוגע לאירוע הם מפיקי האירוע לרבות צוות הפקת האירוע, והם עושים זאת לרוב באמצעות משרדים או אתרים המתמחים במכירה של כרטיסים.

כיצד אתרי אינטרנט למכירה של כרטיסים עובדים?

באמצעות אתרים אלו, קהל הלקוחות יכול לבחור לפי ראות עיניו את מקומות הישיבה המבוקשים לצרכיו, ליהנות ממידע מעודכן אודות המופע ומקום היערכותו ולבסוף לבצע הזמנה של כרטיס עבורו. מרבית האתרים כוללים בצד הימני של הדף תפריט מופעים אשר מקוטלג על פי סוגים שונים כמו למשל: בידור, מוזיקה וספורט. בהמשך ניתן להבחין בלוח מופעים מסודר על פי תאריכים ובאמצעות כמה לחיצות פשוטות על העכבר ניתן לבחור את האירוע שבו ברצונכם להיות, בהתאם למועד הנוח ביותר עבורכם.

יתרונות למפיקי האירועים

גם מצידם של מפיקי האירועים, מכירת כרטיסים למסיבות ואירועים שונים דרך האינטרנט, מהווה את אחד מהשדרוגים המשמעותיים. באמצעות המחשב, המפיקים של האירוע יכולים לקבל בכל רגע שהוא, רשימה מרוכזת ועדכנית לגבי המכירה של הכרטיסים, לגבי מאזן ההכנסות וכן חישוב מדויק בזמן אמת של הרווחים. כך גם ניתנת אפשרות לחברות גדולות במיוחד לפנק את צוות העובדים בשלל הנחות והטבות ייחודיות לאירועי תרבות ובידור מגוונים. וועדי העובדים יכולים לקנות כרטיסים למגוון אירועים במחירים אטרקטיביים.

מגוון אפשרויות רכישה

דרך האינטרנט, יכולים העובדים בחברה, להיחשף למגוון אירועי התרבות והמופעים השונים. המכירה המקוונת מתבצעת באופן ישיר ואפקטיבי עם זמינות של עשרים וארבע שעות, במשך כל יום מימות השבוע. בנוסף יכולים וועדי העובדים ועמיתי החבר- אנשי הקבע, ליהנות ממחירים מוזלים עבור הכרטיסים המבוקשים. ניתן לרכוש את הכרטיסים ישירות מאתר האינטרנט ולאסוף אותם לאחר מכן בעמדות הכרטוס שנמצאות בכל רחבי הארץ. ניתן בנוסף לבצע רכישות עבור אירועי ספורט שונים ועבור כניסה אתרי טבע בכל הארץ.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למכירת כרטיסים למסיבות?
השאר פרטים ונחזור אליך

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה