מערכת מכירת כרטיסים לפסטיבלים - יעילה, חסכונית, מאובטחת

אתם מפיקים פסטיבל ומעוניינים למכור כרטיסים דרך האינטרנט? יש לנו מערכת מכירת כרטיסים לפסטיבלים ואירועים שתוכל לסייע לכם לנהל ולמכור כרטיסים באופן יעיל וחסכוני. טיקס היא מערכת ידידותית למכירת כרטיסים באינטרנט. השימוש במערכת פשוט ואינו מצריך ידע טכני או כל נסיון קודם בתחום.

כולנו נוהגים לרכוש שירותים או מוצרים שונים דרך האינטרנט ולא בכדי. האינטרנט מהבחינה הזו מאפשר לנו ליהנות מרמת הנוחיות הגבוהה ביותר. הדבר נכון גם לכל הנושא של רכישה או מכירה של כרטיסים לאירועים, מופעים וכמובן פסטיבלים. כיום ניתן להזמין און ליין כרטיסים למגוון אירועים ומופעים בלחיצת כפתור אחת, מבלי להדפיס דפים וכרטיסים ומבלי להמתין שעות ממושכות בתורים שאין להם סוף. מכירת כרטיסים לפסטיבלים דרך האינטרנט ללא ספק הפכה את החיים של כולנו לנוחים, קלים והכי חשוב מהנים הרבה יותר.

שמירה על בטיחות ופרטיות בעת ההזמנה

אז לצד היתרונות הרבים והמגוונים שניתן למנות בכל תהליך של מכירת כרטיסים לפסטיבלים דרך הרשת, לא ניתן כמובן להתעלם גם מהצורך ההכרחי בבטיחות ובפרטיות של מזמיני ורוכשי הכרטיסים למיניהם. האפשרויות האינסופיות כמעט שמציעה לנו הרשת מושכות אליהן גם לא מעט רמאים ונוכלים כידוע. בין אם מדובר באתרים שאינם מספקים את הסחורה ובין אם מדובר בניצול פרטי האשראי של קהל הלקוחות. חברות שונות החלו לקום לנוכח תופעה זו, למען מתן רמת אבטחה גבוהה יותר.

שירותי סליקה ואבטחת מידע

חברות אלו מעניקות שירותי סליקה, שהינם למעשה העברה של כרטיס האשראי, בצורה בטוחה, אמינה ומקצועית ללא שום רבב. כל החברות שמספקות כיום שירותי אבטחה אלו עומדות בתקנים הנדרשים לרבות תקן אבטחת מידע של תעשיית כרטיסי האשראי. הדבר החשוב ביותר הינו ללא ספק הפרטיות של הלקוחות המזמינים וביטחון המידע שנמסר בעת רכישת השירות או המוצר. על כן אתרי אינטרנט שמספקים לנו אפשרות של מכירת כרטיסים לפסטיבלים עושים בדרך כלל שימוש בשירותי הסליקה של החברות המוכרות בתחום.

מערכת מכירת כרטיסים לפסטיבלים - יעילה, חסכונית, מאובטחת

להיות בטוחים במאה אחוזים

עם מערכת למכירת כרטיסים לפסטיבלים ואירועים - טיקס, ניתן לרכוש כרטיסים לכל אירוע מבלי הצורך כלל לחשוף את פרטי כרטיס האשראי של המזמינים. חברות שמעניקות את שירותי הסליקה הנ"ל פועלת על בסיס מערכת מאובטחת לרכישה של כרטיסים על ידי כרטיסי האשראי של המזמין. החברות לאורך השנים הוכיחו את עצמן כאמינות וכחברות המספקות שירותים איכותיים למאות מיליוני לקוחות. כך שגם אתם יכולים להיות בטוחים שבעת רכישת כרטיסים למופע או פסטיבל הפרטיות שלכם תישמר ללא רבב.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למערכת מכירת כרטיסים לפסטיבלים - יעילה, חסכונית, מאובטחת?
השאר פרטים ונחזור אליך

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה