מערכת כרטיסים לתיאטרון

מערכות אינטרנטיות של מכירת כרטיסים לתיאטרון מהוות כיום פיתרון נהדר הכולל בתוכו לא מעט יתרונות, הן עבור מארגני הצגות התיאטרון והן עבור קהל הלקוחות. מערכות למכירת כרטיסים דרך האינטרנט מספקות למפיקים אפשרות לערוך מכירה ישירה לקהל הלקוחות בעמוד מכירה באינטרנט אשר הותאם להצגה הספציפית, תוך מספר דקות בודדות ומבלי הצורך בידע טכני או רקע מוקדם בתחום. כל שיש לעשות הוא להגדיר את סוג הכרטיס אשר מוצע לרכישה, את הכמות של הכרטיסים, המחיר ועמוד המכירה כבר מוכן.

מערכת כרטיסים לתיאטרון

מערכות חכמות לייעול תהליך הרכישה והמכירה

מערכות למכירת כרטיסים למופעים והצגות תיאטרון מאפשרות לרוכשים של הכרטיסים להגיע אל האולם עם כרטיס הכולל בר קוד אשר נשלח אל תיבת המייל שלהם ואל הטלפון החכם בסמס. שימוש בטכנולוגיה ייחודית זו, מאפשר כיום לכל לקוח לקנות כרטיסים להצגות תיאטרון מכל מקום, דרך הנייד מבלי הצורך בחיבור אל מדפסת או מחשב. הבר קוד החכם בנוסף הופך את התור לחלק ומהיר הרבה יותר מכיוון שמאפשר לזהות במהירות את הלקוחות. למי שאין ברשותו סמארט פון, ישנה אפשרות להדפיס בבית את הכרטיס.

יתרונות לרוכשים ולמפיקי ההצגות והאירועים

את הכרטיס המודפס יהיה צורך להביא אל מקום ההצגה או האירוע ולהציגו בקופות. באמצעות אפליקציה ייעודית נעשה הזיהוי בכניסה המאפשרת כניסה מהירה וחלקה. כל התהליך של רכישת הכרטיסים הופך לזמין ופשוט הרבה יותר מבחינתם של קהל הלקוחות. אין צורך בכלל לצאת מהבית על מנת להשלים את תהליך הרכישה. גם מבחינת מפיקי האירוע ישנם יתרונות רבים בשימוש במערכת מכירת כרטיסים לתיאטרון און ליין. ראשית הם יכולים ערוך פילוח של קבוצות לקוחות שונות ולהגדיר ברמות מחיר את סוגי הכרטיסים.

אפשרויות חכמות שמציעה המערכת

אפשרות ההגדרה הניתנת למפיקי ובעלי התיאטרון כוללת גם מאפיינים נוספים להתאמה מושלמת של המערכת לאירוע או להצגה העתידית. הלקוחות נהנים מחיסכון ניכר בזמני המתנה ממושכים במסגרת התור לקופה ביום ההצגה. כל לקוח בנוסף, יכול להיות בטוח לגמרי שהמקום שלו מובטח בזמן ההגעה אל ההצגה. חלק מהמערכות מציעות בנוסף אפשרויות חכמות של בחירה ממוקדת של מקום הישיבה באולם.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למערכת כרטיסים לתיאטרון?
השאר פרטים ונחזור אליך

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה