מכירת כרטיסים לאירועי ספורט

מערכת מכירת כרטיסים לאירועי ספורט און ליין מסייעת הן למפיקי האירועים והן ללקוחות. מבחינתם של המפיקים אין ספק כי הליך הניהול של מכירת הכרטיסים לאירועים קטנים כגדולים הוא מורכב במיוחד ואף מחייב לעתים את מעורבותם של כמה גורמים, בו זמנית. באמצעות מערכת מתקדמת למכירת כרטיסים מקוונת, ניתן ליהנות מהליך הרבה יותר פשוט, גם אם מדובר באנשים חסרי רקע וניסיון בתחום. מכירה מוצלחת של כרטיסים לאירועים שונים ובכללם גם אירועי ספורט חייבת להתאפיין בכמה היבטים.

מכירת כרטיסים לאירועי ספורט

מאפיינים של מערכת ניהול מכירת כרטיסים מתקדמת בעולם הספורט

ראשית חייבת להיות אופציה להגדרה של סוגי הכרטיסים ורמות המחיר שלהם. שנית נדרשת אפשרות נוספת להגדיר את סבבי המכירה המוקדמת במחירים משתנים וליצור קופוני הנחה למען קידום האירוע. המערכת חייבת לאפשר למפיקי האירוע גם להפיץ ולקדם את האירוע באינטרנט, לספק אפשרות מאובטחת ונוחה לשימוש במסגרת גביית התשלום ומעקב אחר ההתקדמות של המכירה. בנוסף, קיימות מערכות שמאפשרות למפיקים דם להפיק דוחות מסכמים אודות כמות הרוכשים של הכרטיסים וההכנסות המתקבלות מכך.

מגוון יתרונות של מערכת הניהול האינטרנטית

כאמור, מכירת כרטיסים לאירועי ספורט, למופעים, הצגות וכן הלאה, היא לא דבר של מה בכך. הפתרונות המוצעים כיום הם בדרך כלל מאד יקרים, מורכבים במיוחד ואינם מספקים מענה הולם עבור אירועים מסוגים רבים. אולם כיום, קיימת אלטרנטיבה עדיפה ונוספת שמסתכמת באופציה המקוונת. מדובר במערכת למכירת כרטיסים בשיטה של עשה זאת בעצמך. המערכת כוללת חבילה אחת שמספקת מענה לכל הצרכים הנ"ל. באמצעותה, אפשר לנהל את תהליך המכירה החל מהפקת ראשון הכרטיסים ועד לקניית הכרטיס האחרון.

שימוש נוח וידידותי

מערכות אלו מאפשרות למפיקי אירועי ספורט שליטה מלאה על כל ההיבטים המעורבים בתהליך מכירת הכרטיסים וכל זאת בזמן אמת. ניהול המכירה בעזרת מערכות אינטרנטיות אלו לא מחייב רכישה, הורדה או התקנה של תוכנה למכירת כרטיסים. השירות למעשה ניתן מכל מחשב או מכשיר שהוא עם גישה לאינטרנט. יתרון נוסף נעוץ בכך שהמערכת כל הזמן מתעדכנת ומתווספות לה בצורה תדירה מגוון יכולות חדשות וחיוניות לצרכי המפיקים של האירועים ולצרכיהם של רוכשי הכרטיסים לאירועים אלו.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למכירת כרטיסים לאירועי ספורט?
השאר פרטים ונחזור אליך

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה