מערכת רישום לאירועים

בכל פעם שמתכננים אירוע או כנס עסקי, חשוב לשים לב להרבה מאוד פרטים קטנים, בדיוק בשביל אנחנו פה. מערכת רישום לאירועים - טיקס, מאפשרת לכם לתכנן בצורה טובה יותר את האירוע ולהתאים אותו אל קהל המוזמנים שעומדים להגיע. המערכת מאפשרת למוזמנים להרשם דרך האינטרנט באמצעות מחשב נייד או סמארטפון ללא צורך בהורדת אפליקציה.

מערכת רישום לאירועים

עמוד רישום מותאם אישית

מערכת רישום לאירועים - טיקס מאפשרת לכם לתכנן בצורה מקצועית את האירוע ולהתאים אותו אל קהל המוזמנים שעומדים להגיע. בנוסף, תוכלו לבנות בתוך דקות עמוד רישום לאירוע המותאם לצרכי החברה המכיל את שם האירוע, באנר, מקום, תאריך ופרטים רלוונטים נוספים.

טיקס מאפשרת להגדיר סוגי כרטיסים במחירים שונים ופילוח לפי קבוצות לקוחות ומפיצים ובכך מסייעת בניהול פרסום האירוע ואפקטיביות המקורות הפרסומיים השונים. בנוסף, תוכל המערכת לסייע לכם לבחון את הצורך בהשקעה בקידום האירוע בקרב קהל יעד פוטנציאלי, שטרם נרשם אל האירוע חרף ציפיותיכם.

כרטיס דיגיטלי לנייד ללא צורך בנייר

מערכת טיקס שולחת אוטומטית את הכרטיס לאירוע בהודעת סמס להצגה בנייד, נרשמים שאין ברשותם טלפון חכם יכולים להדפיס את הכרטיס ולהגיע איתו.

כמעט כל עולם העסקים כיום מתנהל דרך רשת האינטרנט, עובדה זו לא פסחה גם על עולם הרישום לאירועים. רוב הלקוחות הפוטנציאליים יגיעו אל הכנס דרך חיפוש באינטרנט, והדרך הכי נוחה עבורם להרשם לאירוע היא על ידי שימוש בטופס מקוון ונוח לתפעול. מלבד הגישה הנוחה שלא דורשת יציאה מהבית, מציע הרישום דרך האינטרנט זמינות של 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כך שאין כל צורך להמתין וניתן להירשם אל האירוע באופן מיידי.

אירועי מוזמנים

מערכת רישום לאירועים זו מאפשרת לשלוח הזמנות אישיות עבור כל מוזמן, בהזמנה זו מוטבעים פרטי המוזמן ולא ניתן לשנותם או להעביר את ההזמנה לאדם אחר. לפי קבוצות הלקוחות וסוגי הכרטיסים ניתן להגדיר קבוצות שבהן המוזמנים נכנסים בחינם או בתשלום.

מודולריות וגמישות

יתרון משמעותי נוסף של מערכת הרישום לאירועים באינטרנט הוא שמדובר במערכת מודולרית, אותה ניתן להתאים אישית אל האירוע ואל צרכיו הספציפיים. ניתן לבחור ולהרכיב שדות שונים לשלב הרישום לאירוע, שיחד יוכלו להרכיב את הטופס המתאים ביותר עבור האירועים שלכם.

בין שדות הרישום ניתן לכלול, מלבד הפרטים הסטנדרטיים, גם פרטים כגון תחומי עניין ועיסוק של הלקוחות שלכם - ובכך ניתן יהיה לבצע פילוח שוק של קהל היעד.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת רישום לאירועים?
השאר פרטים ונחזור אליך

מערכת רישום לאירועים

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה