אתר למכירת כרטיסים

אתר למכירת כרטיסים

טיקס הוא אתר מתקדם למכירת כרטיסים באינטרנט, גביה, סליקה ובקרת כניסה יעילה. אתר למכירת כרטיסים נשען על מערכת חכמה של מכירה מקוונת אשר מסייעת רבות לתהליך ניהול המכירה של הכרטיסים עבור כל סוגי האירועים קטנים כגדולים. ניהול זה לעתים עשוי להיות מורכב ולעתים אף מחייב מעורבות של מספר גופים וגורמים במקביל. תודות למערכת מתקדמת באתרי מכירות של כרטיסים לאירועים, העניין הופך להרבה יותר פשוט גם עבור אנשים ללא רקע או ניסיון בתחום. אתר מוצלח למכירת כרטיסים חייב להישען על מערכת בעלת כמה מאפיינים המספקת מגוון אפשרויות, עליהן נרחיב את היריעה בשורות הבאות.

מאפיינים של אתר מוצלח

אתר למכירת כרטיסים מוצלח יאפשר לנו תחילה להגדיר את סוגי הכרטיסים ועלויותיהם. האתר בנוסף יאפשר להגדיר סבבי מכירה מוקדמת ברמות מחיר משתנות וליצור במידת הנדרש קופונים ונחות על מנת לדאוג לקידום מוצלח ואפקטיבי של האירוע. דרך האתר ניתן היה להפיץ את האירוע ולקדמו ברחבי הרשת לרבות ברשתות החברתיות וליהנות ממערכת מאובטחת לגמרי וקלה לשימוש של גביית התשלום. האתר יספק למפיקי האירוע אפשרות מעקב אחר התקדמות המכירה והנפקה של דוחות מסכמים אודות כמות הרוכשים וההכנסות.

מגוון יתרונות

מכירת כרטיסים לאירועים, מופעים, סרטים, הצגות וכן הלאה, הינה כאמור פרויקט די מורכב. מרבית הפתרונות הקיימים הם בדרך כלל מאד יקרים, מסורבלים ואינם מסוגלים להעניק מענה הולם עבור לא מעט סוגים של אירועים. אומנם כיום, קיימת אפשרות נוספת הלא היא האפשרות המקוונת. מערכת מכירת כרטיסים הינה למעשה מערכת הפועלת על בסיס השיטה של עשה זאת בעצמך. אתרי אינטרנט הפועלים על בסיס מערכות אלו כוללים חבילה אחת עם מגוון פתרונות עבור כל הצרכים שצוינו לעיל.

זמינות ונוחות מרבית

באמצעות אתר למכירת כרטיסים אפשר כיום לדאוג לניהול של כל תהליכי המכירות החל מהפקת הכרטיס הראשון ועד לקנייה של זה האחרון. בנוסף אתרים אלו מספקים למארגני ומתכנני האירוע אפשרות נהדרת לשלוט בכל הנעשה מבחינת כל ההיבטים הנלווים למכירה של הכרטיסים. כל זאת ועוד נעשה בזמן אמת מבלי הצורך לרכוש, להוריד או להתקין תוכנה למכירה של כרטיסים. את השירות ניתן לקבל מכל מחשב או מכשיר עם חיבור לאינטרנט.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת לאתר למכירת כרטיסים?
השאר פרטים ונחזור אליך

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה