מכירת כרטיסים אונליין

כולנו מכירים את הדרך המסורתית לרכוש כרטיסים לאירועים שונים, בין אם מדובר על הופעה, כנס כלשהוא, וכדומה. בדרך המסורתית זו שהורגלנו אליה שנים צריך להגיע פיזית למשרד כרטיסים ולרכוש אותם, או להגיע לאירוע עצמו, לעמוד בתור ולאחר המתנה מתישה לקבל את הכרטיס המיוחל. בעידן האינטרנטי בו אנו חיים אפשר להימנע מכל זה וכיום מכירת כרטיסים אונליין היא מושג שרבים מכירים. אך השירות של טיקס אינו דומה לאף שירות אחר, ואם אתה או את מפיקים אירוע כלשהוא כדאי לכם לשקול ברצינות שימוש במערכת הזו.

יתרונות מכירה ייחודיים

הפקת אירוע היא עבודה מורכבת ולא פשוטה, על זה יעיד כל מי שכבר הפיק אירוע כלשהוא, בעיקר אם מדובר על אירוע גדול ונוצץ עם לא מעט מוזמנים. ישנם לא מעט קשיים בדרך והוצאות בלי סוף, אך יש דרך לצמצם את היקף העבודה וגם לחסוך לא מעט כסף. עם מערכת מכירת כרטיסים אונליין של טיקס, תוכלו בתור מפיקים להוריד לעצמכם כאב ראש אחד מיני רבים, מכיוון שהמכירה כולה מתבצעת אונליין והלקוח מקבל "כרטיס דיגיטלי" כזה שהוא נושא עמו בסמארטפון לכל מקום כך גם תחסכו כוח אדם להתעסק עם מכירה פיזית.

זמין 24/7, תמיד אונליין

ללקוח אין הרבה סבלנות, מה שיכול להכריע האם הוא ירכוש כרטיס לאירוע או לא. לקוח שיודע שהוא לא צריך לעמוד בתורים ארוכים, ולהגיע זמן רב לפני האירוע בכדי לרכוש כרטיס הוא לקוח שסביר להניח שיבצע רכישה. מכירת כרטיסים אונליין דרך טיקס תסייע ללקוח בחוויית הרכישה, ואין כמו נוחות בשביל לקבל לקוח מרוצה.

מכירת כרטיסים אונליין

איך זה עובד בפועל?

כל מה שעל הלקוח לעשות הוא לבצע את ההזמנה דרך המחשב או הסמארטפון. לאחר הרכישה הוא יקבל QR Barcode במייל או באסאמאס ופה נגמרת הרכישה. המפיק יכול להגדיר מאפיינים שונים כמו קהל יעד, מחירים וכדומה, ויכול אף לשלוח הזמנות אישיות VIP למי שהוא רוצה בכך בשבילו. אין ספק ששירות מכירת הכרטיסים באינטרנט של חברת טיקס הוא השירות המתקדם ביותר, היעיל ביותר, החסכוני ביותר והנוח ביותר לשני הצדדים.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת מכירת כרטיסים אונליין?
השאר פרטים ונחזור אליך

מערכת רישום לאירועים

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה