מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט

לשימוש בפתרון של מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט יש מגוון יתרונות, הן עבורך כמארגן האירוע והן ללקוחות שלך. מערכת Ticks למכירת כרטיסים באינטרנט מאפשרת לך כמפיק לבצע מכירה ישירה ללקוחות בעמוד מכירה אינטרנטי המותאם לאירוע שלך בתוך דקות ללא צורך בידע טכני קודם. הגדירו את סוג הכרטיסים הניתנים לרכישה, כמותם ומחירם ועמוד המכירה שלכם מוכן.

כרטיסים דיגיטליים ללא צורך בהדפסה

מערכת מכירת כרטיסים באינטרנט - Ticks, מאפשרת לרוכשי הכרטיסים להגיע עם כרטיס המכיל QR Barcode הנשלח אליהם בדואל ובסמס לטלפון הנייד תוך מספר שניות. השימוש בטכנולוגיה זו מאפשר ללקוחות לרכוש כרטיסים בכל מקום דרך הטלפון הנייד ללא צורך במדפסת או מחשב. בנוסף, הברקוד החכם מאפשר לזהות את הלקוחות באופן מהיר ולהפוך את התור לחלק ומהיר.

לקוחות שאין ברשותם טלפון חכם יכולים להדפיס את הכרטיס בבית ולהגיע איתו לזיהוי בקופות האירוע. הזיהוי בכניסה לאירוע מתבצע באמצעות אפליקציה יעודית המאפשרת כניסה חלקה ומהירה במיוחד.

התאמה מלאה לאירוע שלכם

עבור הלקוחות, הופך כל תהליך רכישת הכרטיסים לפשוט וזמין, וניתן להשלים אותו ללא כל צורך לצאת מן הבית. מפיק האירוע יכול לפלח קבוצות לקוחות שונות ולהגדיר סוגי כרטיסים ברמות מחיר ומאפיינים שונים ובכך להתאים את המערכת לאירוע.

מהלקוחות נחסכת ההמתנה הארוכה בתור בקופות ביום האירוע, והם יכולים להיות בטוחים שמקומם מובטח כאשר יגיעו. חלק ממערכות מכירת הכרטיסים המקוונות מציעות גם אפשרויות מתוחכמות כגון בחירה ספציפית של מקום הישיבה. בלקוחות יכולים להנות מסליקת אשראי מאובטחת דרך האינטרנט, כך שפרטי הכרטיס שלהם יישארו בטוחים ויגיעו אך ורק אל הידיים הנכונות.

קידום המכירה באינטרנט

לאחר שנוצר הדף עצמו, חשוב להשקיע בפרסום והפצה שלו בקרב קהל היעד הרלוונטי. בין היתר, יש לקדם את העמוד במנועי החיפוש כדי לוודא שההגעה אליו תהיה קלה, וכן לפרסם אותו ברחבי הרשת וברשתות החברתיות. כאן, מסתיים רוב תפקידו של המארגן והמערכת ״לוקחת פיקוד״ ומבצעת את העבודה בשבילכם.

בנוסף המערכת מספקת נתונים עדכניים לגבי סטאטוס המכירה, המאפשרים למארגני האירוע להיערך בהתאם ולנהל את המכירה באינטרנט. חשוב לציין כי למארגנים יש אפשרות להקפיא את המכירה או להפסיק אותה לחלוטין בכל שלב, בהתאם לצורך.

מוזמנים ו VIP

מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט - Ticks, מאפשרת לשלוח הזמנות אישיות למוזמנים, כל הזמנה נשלחת עם קישור ייחודי שברגע פתיחתו הוא מכיל את פרטי המוזמן בלבד ואינו מאפשר העברה לגורם אחר.

עבודה מקצועית, מסודרת ורווחית

המערכת בנויה באופן גמיש ומאפשרת לבנות עמוד מכירה בעמוד אינטרנט בעל מאפיינים שונים החל מבחירת השדות והאלמנטים הגראפיים שלהם השפעה מכרעת על חווית הקניה.

התשלום עבור האירוע מתבצע בעמוד מכירה מאובטח דרך האינטרנט ובכך חוסך תורים בקופות בכניסה לאירוע ומאפשר להתמקד בחוויית שירות טובה יותר ללקוח.

מערכת למכירת כרטיסים

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למכירת כרטיסים באינטרנט?
השאר פרטים ונחזור אליך

מערכת למכירת כרטיסים

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה