מכירת כרטיסים לאירוע בפייסבוק

יש לכם עמוד פייסבוק עם אירוע מתוכנן ואתם מעוניינים למכור כרטיסים דרך האינרטנט? בכמה צעדים פשוטים תוכלו להתחיל למכור כרטיסים לאירוע בתוך דקות. טיקס היא מערכת ידידותית למכירת כרטיסים באינטנרט. השימוש במערכת פשוט ואינו מצריך ידע טכני או כל נסיון קודם בתחום.

קישור מעמוד האירוע בפייסבוק לדף רכישה ידידותי

לאחר סיום ההרשמה ואישור החשבון תוכלו לפרסם את דף הרכישה בעמוד האירוע בפייסבוק ובמקומות נוספים באינטרנט. טיקס היא מערכת גמישה המאפשרת לחלק את המכירה לקבוצות, קטגוריות, ולהתאים את העיצוב לצרכיכם. לא נדרש להוריד כל אפליקציה או תוכנה מכיוון שהמערכת אינטרנטית באופן מלא.

כרטיס דיגיטלי

לאחר הרכישה נשלח אוטומטית כרטיס דיגיטלי אל הדוא״ל והסמארטפון של הרוכש כך שניתן להיות רגועים ולהתנהל באופן מסודר. מי שאין לו מכשיר חכם עם אפליקציית פייסבוק מותקנת עליו יכול להדפיס את הכרטיס שנשלח אל המייל. למפיק האירוע ממשק ניהול און-ליין שהוא למעשה משרד הכרטיסים הוירטואלי שלכם. ממשק הניהול מאפשר לעקוב אחר המכירה, לבצע זיכויים ולהנפיק דוחות בזמן אמת 24/7.

אם עד היום כאשר רכשנו כרטיס היינו צרכים לזכור להגיע עם הכרטיס הנייד של טיקס לקופות ולחכות בתור ואף להשקיע זמן ברכישת הכרטיס, הרי שכיום המערכת מקלה על שני הצדדים, הן על המוכר והן על הרוכש, וזאת כיוון שהיא מייעלת הליכים ואף כוללת היבטים חכמים ופרקטיים שעוזרים למנהל האירוע לקדם את ניהול האירוע עוד בשלב מכירת הכרטיסים ושליחת ההזמנות.

ניהול מקצועי של תהליכי המכירה בפייסבוק

מערכת טיקס מאפשרת לכל מפיק או מארגן להגדיר קבוצות לקוחות לצד הגדרת סוגי כרטיסים בעלי מיקום ומחירים שונים.
באופן משלים מערכת טיקס מניבה פילוחים וסטטיסטיקות רלוונטיות בזמן אמת, כך שהמפיק יכול לעקוב אחר הנעשה ולקבל החלטות ניהוליות חשובות עבור המשך מכירת הכרטיסים, ומכאן שגן ניתן להחליט להשהות את המכירה במערכת תוך פרסום מידע מתאים בעמוד האירוע בפייסבוק עקב המסקנות שהפילוחים הובילו אליהן, או לחלופין להעלות מחירים עבור סוג כרטיסים מסוימים ואילו עבור סוגי כרטיסים אחר להשאיר את המחיר.

פרטיות ואבטחה

עמוד הרכישה באשראי בעל תקן PCI1 הנחשב מחמיר ביותר מבחינת אבטחת מידע באינטרנט. כל המידע מגובה בשרתי החברה וניתן להורדה ושמירה על מחשב המפיק בכל רגע נתון. במידה ואתם עובדים עם אפליקציית פייסבוק קיימת ומעוניינים בממשק מאובטח ניתן לעבוד מול API המערכת שנבנה במיוחד לצורך מטרה זו.

רשימת השירותים המלאה שלנו

מחפש מערכת למכירת כרטיסים לאירועים בפייסבוק?
השאר פרטים ונחזור אליך

מכירת כרטיסים לאירוע בפייסבוק

מפיקים אירוע ומחפשים מערכת?
השאירו פרטים


בין לקוחותינו

אוניברסיטת תל אביב עריית תל-אביב יפו TED X בזק אונליין רכבת ישראל timeout ישראל היום איגוד הטניס בישראל רדיו תל אביב אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב דודו אהרון סיסקו גינדי ההסתדרות הציונית העולמית סופר פארם הטכניון שנקר החברה למתנסים האוניברסיטה הפתוחה התאחדות הספורט המוטורי בישראל פסטיבל הבירה בירושלים עמותת התיירות חיפה